Lolala emadepäeva kontsert

Hea Magistrali sõber!
Tule ja tähista emadepäeva lustaka ja südamliku Lolala kontserdiga “Kus on kass?”. Kontsert toimub laupäeval, 13. mail, Magistrali keskuse 2. korruse aatriumis ja on kõikidele TASUTA! Esitamisele tulevad Lolala kõige tuntumad laulud nagu “Jänku laul”, “Värvilaul”, “Tähestikulaul”, “Kõdilaul” ja paljud teised! Saab laulda ja tantsida!
Kontsert algab kell 11:00 ning kestab ligi tund aega.
Lolala on laulja-lauluõpetaja Anna Kuchinsky ja helilooja Arian Levini perebänd, kus aktiivselt võtavad osa ka lapsed – kolmene Lola laulab ja pooleteiseaastane Ella on laulude testija ja bändi tantsulõvi. Koos nad loovad uusi, lihtsaid ja õpetlike lastelaule eesti keeles. Repertuaaris on hulganisti lõbusaid laule, mis saadavad lapsi igapäevaselt ja aitavad maailmaga mängulisemalt tutvuda.
Lolala sai alguse detsembris 2019, kui Anna ja Ariani esimene laps oli vaid 6-kuune. Kuigi Lola sündis laulja-lauluõpetaja ja helilooja perre, oli värskete vanemate lastelaulude repertuaar peaaegu olematu. Kuna oskuste ja kogemuste pagas oli piisav, otsustati laulud lapsele hoopis ise kirjutada.Tundus, et nõudlus uute lastelaulude järgi võib olla ka teistel vanematel, nii et laulud jagati ka YouTube’s. Siit saigi alguse Lolala teekond! Tänaseks on Lolala laulud palavalt armastatud väikelaste seas ja neid on interneti avarustel kokku kuulatud üle 10 miljoni korra!
Lolala lauludega saad lähemalt tutvuda siin: https://youtube.com/@lolalapere
Näeme juba 13. mail Magistralis!

Seonduvad postitused