Chopsticks on kiirtoidurestoran, mis pakub laia valikut aasia ja hiina kööki. Eksootilist toitu saab nautida kohapeal või tellida kulleriga koju.

Hesburger on restoranide arvu poolest suurim kiirsöögikett nii Soomes kui ka Balti riikides. Pakutakse maitsvaid burgereid ja salateid puhtas ja sõbralikus keskkonnas. Hesburgeris on mõnus sõpradega kohtuda või ka lihtsalt tassike kohvi juua. Midagi maitsvat leiab omale nii friikartuli austaja kui ka krevetisalati fänn. Hesburgeris kasutatakse keskkonnasõbralikest materjalidest valmistatud pakendeid.

MySushi

MySushi on tuntud oma laialdase tootevaliku, kõige värskema tooraine ja parimate hindade poolest. Aastate jooksul on MySushi kasvanud üheks usaldusväärsemaks ja mainekamaks restoranide ketiks. MySushi tootevalikust leiab iga külastaja endale meelepärase roa – autentsed nigirid, omapärased ja uuenduslikud makid ning klassikalised pearoad nagu File Mignon või küpsetatud pardifilee. MySushi pakub ka laia valikut veganitele ja […]

Pagaripoisid on maiasmokkasid rõõmustanud aastast 1995. Magistrali Pagaripoiste menüüst leiad laia valiku otse ahjust võetud maitsvad pagari- ja kondiitritooted. Lisaks sortimenditoodetele valmistatakse erikujulisi torte sünnipäevadeks ja teisteks tähtpäevadeks ning erinevaid kringleid. Samuti on tootevalikus käsitöökommid ja erinevad küpsised.

1990. aastast tegutseva Peetri Pizza toodete headuses ei kahtle tänaseks enam ilmselt keegi. Magistrali Peetri Pizza pitsarestoran on avatud 24 tundi ööpäevas.