Arvutitark

Arvutitark OÜ on aastal 2013 loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Oleme spetsialiseerunud arvutite, komponentide, arvutitarvikute ja lisaseadmete müügile.
Meie klientideks on arvutientusiastid ja ka paljud oma ala professionaalid, kes tegelevad näiteks heli- ja videotöötluse või projekteerimisega ning vajavad seetõttu erilahendust nö spetsialistilt spetsialistile.

Oleme oma tarnepartneriteks välja valinud tootjad, keda on maailmas tunnustatud kõrge kvaliteedi ja innovatiivsuse poolest. Meist on suhteliselt lühikese tegutsemisajaga kiiresti saanud Eestis väga tuntud kaubamärk. Oleme suurim jaekett Eestis, kes pakub väga laia valikut arvutikomponente ja lisaseadmeid kohe laost. Tallinnas on meil suur keskladu, kust otsetarned klientideni ja laialivedu meie poodidesse tagab ülikiire tarneaja ja hea kauba sortimendi kauplustes. 2017 aasta seisuga on meil jaekauplused kaubanduskeskustes Tallinnas, Tartu, Pärnus ja Narvas. 2017 aasta täidetud tellimuste arv kokku ületab 130 000.

Kaupluste töötajad on hästi koolitatud oma ala professionaalid ja spetsialistid, kes tunnevad arvutite hingeelu põhjalikult ja on ka ise huvitatud nii arvutitest kui arvutimängudest.

Arvutitark OÜ põhiväärtused:

-Kogemus: suur osa meie kollektiivist on koos töötanud juba üle nelja aasta. Me teame, mida me teeme!
-Pühendumus: meie eriline tähelepanu kuulub kliendi rahulolule. Seetõttu panustame pidevalt ka teeninduskultuuri kõrgesse tasemesse ning teenindajate professionaalsusesse.
-Mugavus: võimalikult lihtne ja informatiivne ostukeskkond. Kõik meie kaubad on arusaadavalt kategoriseeritud, nende kohta on saadaval täielik tooteinfo.

Seonduvad postitused