Given

GIVEN – avasta oma ehtemaailm!

GIVEN on ehtebränd, mis seisab ilu, armastuse, loovuse ja jätkusuutlikkuse eest, väljendades seda oma ehete kujunduses ja viimseni läbimõeldud detailides. Oleme kaasaegsete ehete ja kellade jaemüügikett Baltikumi turgudel.

GIVENi valikus on kvaliteetsed kuld- ja hõbeehted vääris- ja poolvääriskividega, mis sobivad igale eelarvele ja olukorrale. Soovime, et kõik saaksid rõhutada oma isikupära väljendusrikaste, kvaliteetsete ja samas taskukohaste ehetega, sellepärast oleme avatud kõigi jaoks, kes näevad meie ehetes väärtust, soovides avastada aksessuaaride maailmas midagi uut.

GIVENi soov on tuua ehted inimeste igapäevaellu tuletades meelde, mis on väärtuslik – meile kallid inimesed, väärtuslikud elusündmused ja traditisoonid ning ehete kauakestev väärtus ja mälestus.  Aitame teil tuua rõõmu iseendale ja teistele, leides ehte, mis on mõne elu erilise hetke tõeliseks sümboliks, sest inimene on GIVENi jaoks suurim väärtus. Olge julged katsetama! Oleme sama mitmetahulised kui meie kliendid.

 

Kohtleme kõiki oma kliente külalistena! Igaüks peab tundma end meie kauplustes mugavalt, vabalt ja oodatuna.

GIVENi teenuste valik on lai ja mitmekesine:

– kõige suurem valik ehteid, võimalus osta kinkekaarte, samuti kullassepa- ja graveerimisteenus Goldwork.

– järelmaksuga ostmise teenus 0 sissemakse ja täisesti intressivabalt luues võimaluse osta ihaldusväärsed juveelitooted ilma suurema väljaminekuta.

– kullavahetuse teenus. Too oma seisma jäänud kuld GIVENi kauplusesse ja saa vastu turu parima hinnaga väärikat ostukrediiti!

Ootame kõiki meie ehtemaailma avastama!

Seonduvad postitused