Atelj.ee õmblusteenused

info@atelj.ee

http://atelj.ee

Atelj.ee Õmblusteenused lahendavad teie riiete ja kodutekstiili mured. Pakutakse õmblusteenuseid kõigile – nii era- kui ka äriklientidele. Teenuste hulka kuulub riiete parandus, individuaalõmblus, kardinate õmblus ja eritööd vastavalt vajadustele.

Coop Pank kontoris saavad kliendid korda ajada kõik tähtsad raha ja pangaga seotud asjatoimetused – välja võtta sularaha, teha vajalikke ülekandeid, esitada laenutaotlusi või lihtsalt nõu küsida. Lahked klienditeenindajad aitavad rõõmuga. Esindus on avatud esmaspäevast reedeni kl 10.00-18.00. Laupäeval ja pühapäeval suletud.

Magistrali Keskuse Euroapteegis on saadaval lai valik retsepti-, käsimüügi- ning veterinaarravimeid. Lisaks ka toidulisandeid ja kosmeetikat. Meie abivalmis proviisorid ja farmatseudid aitavad õige toote leidmisel ja annavad professionaalset nõu. Apteegis on võimalik tasuta mõõta vererõhku.

Itella SmartPOST on Eesti vanim ja tuntuim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja. Itella SmartPOST iseteeninduslike pakiautomaatide abil on võimalik saata ja võtta vastu pakke kõikjal – nii Eestis, Soomes kui ka mujal Euroopas.

Juuksur & Ilusalong Lõvilakk

lovilakk@lovilakk.ee

58 517 587

http://lovilakk.ee

Juuksur & Ilusalong Lõvilakk pakub professionaalset naiste, meeste ning laste juuksuriteenust ning lisaks laia valikut erinevatest iluteenustest. Meie salongis kasutatakse parimaid salongitooteid ning teenindajad läbivad pidevalt täiendkoolitusi. Meie eesmärk on pakkuda professionaalset ning meeldivat teenindust, lähenedes igale kliendile individuaalselt ja pakkudes talle parimaid lahendusi. Ilusalong Lõvilakk kasutab selliseid brände nagu: Cutrin, OLAPLEX, Vision, Coldwell, Tigi, […]

Juuksur Expressis töötavad professionaalselt koolitatud ja kvalifitseeritud meisterjuuksurid. Nad on kõik väga erinevad, kuid neil on üks ühine omadus – nad järgivad täpselt oma eriala kaanoneid ehk seda, mida nad on õppinud. Juuksurid on läbinud põhjalikud teoreetilised ja praktilised õppeprogrammid, stažeerinud ja käinud hügieeni- ja tööohutuse lisakursustel.

Keemiline puhastus Liilia

erika.poroson@gmail.com

+37254631546

Magistrali keskuse keemilise puhastuse salongi tegevusaladeks on pesu pesemine, kõrgtehnoloogiline rõivaste ja tekstiili keemiline puhastus, nahk-, seemis- ja karusnahatoodete professionaalne töötlemine (puhastamine, rasvatamine, värviga katmine, toneerimine, impregneerimine), nahkjalatsite, kottide, vööde, kinnaste, pehmete mänguasjade puhastus, vaipade puhastus ja rõivaste parandamine. Kasutatakse uusimaid seadmeid ja üksnes kõrgekvaliteedilisi ja keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid ja pesupulbreid. Magistrali Keskuse keemiline puhastus Liilia […]

Kingaprof

Magistrali keskuse kingsepp pakub kvaliteetsed kingade ja võtmete parandusteenuseid. Tule uudistama!

Magistral Foto teenused: filmi ilmutamine ja piltide printimine, dokumendifotod, suureformaadilise fotode print, vanade fotode restaureerimine, dokumentide digi- ja paberkoopiad, skaneerimine ja printimine, albumite, raamide ja patareide müük. Võimalik võtta fotod sinu telefonist, mälupulgalt või muult andmekandjalt. Pilte võimalik saata ka e-postiga: foto@magistralfoto.ee Tellimuse saab kätte ka kiirtööna.      

Stiilse interjööriga Olympic Casino Magistral asub Mustamäel Magistrali kaubanduskeskuses. Avara kasiino parimate mängudega mänguautomaadid on ühendatud mugavasse sularahavaba arveldamist võimaldavasse EZ- Pay süsteemi, mis võimaldab mänguautomaatidel müntide ja paberraha asemel kasutada spetsiaalset rahapiletit. Lisavõiduvõimalusi pakuvad kaks mitmetasandilist jackpotsüsteemi: 4-tasandiline Fort Knox, mille kõrgema tasandi võidud algavad 10 000 eurost ja Egyptian Gold, mille kõrgema tasandi […]

R-kioski eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga tänavatoitu, luues R-kaubamärgi all ainulaadseid retsepte, kaasates Eesti parimaid tootjaid, tippspetsialiste ja meisterkokkasid. 20 aasta jooksul on piletikioskitest välja kasvanud hubased müügipunktid kaubanduskeskustes ja tänavanurkadel üle Eesti, mille sortimendis on läbimõeldud omatooted ning hoolikalt valitud tooted tarnijatelt. Kiiret kosutust ja õdusat peatuspaika pakkuv R-kiosk on oma ligi 90 poega […]

Tõenäoliselt parim lisaainetevaba suitsuliha ja lai valik e-vabu grilltooteid.

Salva Kindlustus on kahjukindlustusselts, mis pakub era- ja äriklientidele kokku üle 15 erineva kindlustusliigi, millest enim levinud on liikluskindlustus, kodukindlustus, varakindlustus, kaskokindlustus, reisikindlustus, õnnetusjuhtumikindlustus ja vastutuskindlustus.

SEB on pikaajalistel kliendisuhetel põhinev kaasaegne universaalpank. Valides SEB oma kodupangaks, saate osa mitmetest eelistest: soodne igapäevane arveldamine, hea ülevaade rahaasjadest interneti- ja mobiilipangas, personaalne nõustamine ning parimad säästuvõimalused. Tere tulemast! Esindus on avatud esmaspäevast reedeni kl 10.00-19.00 ning laupäeval kl 10.00-16.00. NB! Alates 02.01.2019 on esindus avatud E-R 10:00-18:00 ning L 10:00-15:00.

Kõik vajalik sinu mobiiltelefonile ja tahvelarvutile! SkyMobile pakub telefonide ja tahvelarvutite kaitsekilesid, kaitseklaase, ümbriseid, akusid, juhtmeid, laadijaid ning palju muud. Meie teenustevalikus on ka kaitsekilede ja kaitseklaaside paigaldus ning mobiiltelefonide remont. Hinnakirja leiate meie kodulehelt.

Südameapteegis töötavad kõrgelt haritud proviisorid ja farmatseudid, kes pakuvad professionaalset nõu ja abi. Lisaks saab tasuta mõõta vererõhku. Apteegist leiab laia valiku käsimüügi- ja retseptiravimeid. Pakutakse ka erinevaid apteegikosmeetika sarju. Kaubamärgid: Südameapteek, Vischy, Favora, Eucerin, Bioderma, Physiogel, Sebamed jpt

Swedbank on Eesti suurim pank. Meie missioon on aidata Eesti elul edeneda. Magistrali kontoris ootavad Teid meie asjatundlikud kliendinõustajad ja erakliendikonsultandid. Aitame Teid kõikides rahateemalistes küsimustes alates igapäevapangandusest kuni investeerimiseni välja.

Taarapunkt

Ära viska pakendit ära, too vana taara taarapunkti!

Tahad loobuda tubakast, kuid ei ole seda siiani suutnud teha? Veipland esindusest leiad suurima valiku e-sigaretitooteid, mis on kõige efektiivsemad tubakast loobumise vahendid. Kõik meie müügikonsultandid üle Eesti on saanud väga tugeva ja põhjaliku väljaõppe. Olles ka tavatubakast loobumise nõustajad, ei jäta me kedagi sellel keerulisel teel üksi. Oleme oma ala asjatundjad, et suunata inimesed […]