Arvutitark OÜ on aastal 2013 loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Oleme spetsialiseerunud arvutite, komponentide, arvutitarvikute ja lisaseadmete müügile. Meie klientideks on arvutientusiastid ja ka paljud oma ala professionaalid, kes tegelevad näiteks heli- ja videotöötluse või projekteerimisega ning vajavad seetõttu erilahendust nö spetsialistilt spetsialistile. Oleme oma tarnepartneriteks välja valinud tootjad, keda on maailmas tunnustatud kõrge kvaliteedi ja […]

Kauplus Charlot on spetsialiseerunud kvaliteetsete büroo- ja kontoritarvete ning -tehnika müügile. Kaupluse eesmärgiks on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, paindlikku hinnapoliitikat, püsikliendiprogrammi ja komplektset teenindust. Oma teenustes on Charlot ühendanud töökuse, teotahte ja tipptehnoloogia, et ületada uusi põnevaid väljakutseid.

Evelatus on kõige paremini tuntud kui jaekett, mis pakub laias valikus mobiiltelefone ja nende tarvikuid. Ettevõte toodab Evelatuse kaubamärgiga kõrgekvaliteedilisi mobiiltelefone ja tarvikuid ning müüb ka maailmakuulsate kaubamärkide – Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Nokia ja teiste – toodetud mobiiltelefone. Evelatuse suurim väärtus on klient, tänu kellele hoolitseb ettevõte alati kvaliteetsete toodete valmistamise ja klientidele parima […]

Gzheli portselanipood

avkaval@gmail.com

6544996

Gzheli Portselanipoest leiab kauneid portselanist ja keraamikast interjööri esemeid ning eksklusiivpakendis kingitusi. Salongis on esindatud kuulsate vene- ja itaalia brändide tööd.

KIKA on lemmikloomakauplus, kus saad valida endale nii lemmiklooma, linnu või akvaariumikala kui ka parimate hindade ning rikkaliku sortimendiga kõrgkvaliteetseid lemmikloomatoite ja -tarvikuid. KIKA arvestab sinu lemmiku eripärade ja vajadustega ning seda eesmärgiga tagada lemmikloomale parim elukvaliteet. Saadaval on kaubamärgid: Pro Plan, Royal Conin, Nature’s Protection, Trixie, Animonda, Flexi, Ferplast, Tetra, Juwel, Sera jpt.

Koduekstra eripäraks on otsesuhtlus tootjatega, mis tagab paljude kaupade kordumatuse. Tootevalikus on erinevad kodukaubad, hea valik kodutehnikat, majapidamises vajalikud tööriistad, kvaliteetne tekstiil ja hooajakaup. Saadaval on BaByliss, Ballarini, Brita, Hackman, Lotus, Luminarc, Montana, Nordy, Philips, Tescoma, Value Ceramic ja Vileda brändide tooteid.

Pärlipoest leiab kõik vajaliku käsitöö ja kunsti tarbeks. Kaupluses on saadaval väga lai valik käsitöötooteid, kunsti- ja kontorikaupu ning meisterdamisvahendeid. Lisaks pakub Pärlipood väga suures valikus ka helmeid, pärleid ja ehtematerjale; tooteid kudumiseks, heegeldamiseks, tikkimiseks ja õmblemiseks. Kunstikaupadest on saadaval rohkelt erinevaid värve, värvilisandeid, pintsleid, lõuendeid ja pabereid; meisterdamisvahenditest kõikke vajalikku savitöödeks, dekupaažiks, seebi valmistamiseks, […]

Sõbralt Sõbrale on inimestest hooliv sotsiaalne ettevõte, mis ühendab andja ja saaja rõõmu. Kaupluse kaubavalikus on mööblit, riideid, raamatuid, jalanõusid, mänguasju, kodutehnikat, lauanõusid ja palju muud põnevat. Lisaks võtab kauplus kampaania “Hoolime Koos” raames oma poodidesse annetusena vastu kaupa ka Eestist, need kaubad märgistatakse “Hoolime Koos” hinnasiltidega ja kogu Eestist korjatud kaupade müügitulu suunatakse täies mahus mitmesuguste sotsiaalprojektide toetuseks.

Universaal Universumist leiab Eesti kõige rikkalikuma valiku eksootilisi muusikariistu. Kaupluses on ka parim valik Egiptuse vesipiibutubakat, sest ollakse rahvusvaheliselt tunnustatud tubakatootja Nakhla Tobacco ametlik esindaja. Lisaks on müügil palju erinevaid lõhnapirde ja külluslikult sisustuselemente, ehetest, vesipiipudest ja paljust muust rääkimata. Kaubavalik täieneb ja uueneb pidevalt, sest käiakse kaupa ise Indiast, Indoneesiast, Taist, Nepalist, Türgist ja […]

Vitateka on Magistrali keskuses asuv tervisepood. Kaupluse missiooniks on pakkuda tarbijale suuremat loodustoodete ja tervendavate toodete valikut.